LED napájecí jednotka K12012-1A44 se zásuvkou pro zásuvný systém IP44, 12V/DCNapájecí jednotka LED K12012-1A44 od společnosti EVN umožňuje provoz svítidel s napětím 12V/DC. Je určen pro zásuvný systém IP44 a dodává se s odpovídající zásuvkou.Technické vlastnosti/charakteristiky- se zásuvkou pro zásuvný systém IP44- výstupní výkon: 0,1 – 12 W- výstupní napětí: 12V/DC- napájecí napětí: 220 až 240 V/AC- teplotní rozsah: -20 až 50 °C- bez funkce stmívání